Specialist in alle strijkoplossingen
Eigen herstel- en onderhoudsdienst
Persoonlijke service op afspraak
Herstelling nodig?
0

op onze vernieuwde site! Nieuwe producten beschikbaar!Welkom op onze vernieuwde site! Nieuwe producten beschikbaar!

op onze vernieuwde site! Nieuwe producten beschikbaar!Welkom op onze vernieuwde site! Nieuwe producten beschikbaar!

CO.M.E.L Molton onderlaag voor ovale strijktafels

Productomschrijving
Deze molton onderlaag is geschikt voor gebruik onder de strijkdoek op ovale strijktafels. De stof is ontworpen om een gelijkmatige demping te bieden en tegelijk warmte en stoom door te laten voor optimale prestaties bij professioneel strijken. De molton is eenvoudig op maat te knippen of te spannen met spiraalveren (apart verkrijgbaar), en vormt e...

Deze molton onderlaag is geschikt voor gebruik onder de strijkdoek op ovale strijktafels. De stof is ontworpen om een gelijkmatige demping te bieden en tegelijk warmte en stoom door te laten voor optimale prestaties bij professioneel strijken.

De molton is eenvoudig op maat te knippen of te spannen met spiraalveren (apart verkrijgbaar), en vormt een duurzame tussenlaag tussen de tafel en de strijkhoes. Deze molton is voorgesneden.

Technische gegevens:

  • Vorm: ovaal

  • Materiaal: molton (katoen/polyester blend)

  • Dikte: standaard geschikt voor professioneel gebruik

  • Warmte- en stoomdoorlatend: ja

  • Toepassing: onder de strijkdoek

  • Compatibel met: standaard ovale strijktafels

Recent bekeken

CO.M.E.L Molton onderlaag voor ovale strijktafels
CO.M.E.LMolton onderlaag voor ovale strijktafels

Professionele voorgesneden molton onderlaag voor ovale strijktafels. Zorgt voor demping en gelijkmatige warmteverdeling onder de strijkdoek. Warmte- en stoomdoorlatend.

€24,99 Incl. btw
Firma-Gezels Citroenzuur voor ontkalking
Firma-GezelsCitroenzuur voor ontkalking

Citroenzuur in poedervorm voor het ontkalken van toestellen. Verpakking van 0,8 kg. Te gebruiken als 10% tot 20% oplossing in water.

€29,99 Incl. btw
Firma-Gezels Draadhangerverzamelrek
Firma-GezelsDraadhangerverzamelrek

Verzamelrek voor draadhangers. Ideaal voor het efficiënt inzamelen, sorteren en hergebruiken van gebruikte kledinghangers.

€29,99€24,99 Incl. btw
CO.M.E.L Molton onderlaag voor rechthoekige strijktafels
CO.M.E.LMolton onderlaag voor rechthoekige strijktafels

Molton onderlaag voor rechthoekige strijktafels. Zorgt voor een zachte demping onder de strijkdoek. Warmte- en stoomdoorlatend. Eenvoudig op maat te knippen.

€34,99 Incl. btw
Vergelijk 0

Voeg nog een product toe (max. 5)

Start vergelijking

Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? JaNeeMeer over cookies »